Конфетная фабрика «Рута» создаёт легендарные вкусы, которые впечатляют мастерством производителей, подлинностью литовских кулинарных рецептов, верностью традициям и высочайшим качеством.

Новости

Награда – «Шоколадной пицце»
Состоявшийся 15 декабря 2017 г. ежегодный конкурс «Литовс...
Новинки праздничного ассортимента
Конфетная фабрика «Рута» приглашает всех погрузиться ...

Отзывы

 • Noriu pasakyti nuoširdų ačiū Kauno Urme dirbančiai darbuotojai už žmogišką supratimą ir savo asmeninių reikalų atidėjimą, ilgiau pabūnant parduotuvėje po darbo valandų, kliento sveikatos vardan (už kakavos sviestą). Sveikatos ir sėkmingų metų!
  Daiva
 • Noriu padėkot Vadovams už Kalėdinę dovaną ir sukurtą šventinę nuotaiką...Nuoširdžiausi sveikinimai Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga !
  Vilma
 • Prieššventiniu laikotarpiu, kai žmonės skuba pasirūpinti gražios šventės susikūrimu, buvome labai maloniai nustebinti puikiu aptarnavimu parduotuvėje "Rūta" Tilžės gatvėje. Pardavėja Viktorija maloniai ir kantriai pildė mūsų pageidavimus, parekomendavo, kokius saldainius rinktis, palaikė šiltą pokalbį. Pusvalandis, laukiant savo užsakymo, neprailgo. Išsinešėme ne tik saldumynų, bet ir Kalėdinę nuotaiką. Tikrai sugrįšime, kur dirba tokia maloni, savo darbą mylinti pardavėja.
  Edita
 • Dėkoju už laiku ir kokybiškai atliktą individualų užsakymą. Esu patenkinta specialiųjų projektų vadybininkės profesionalumu ir maloniu bendravimu. Linkiu kūrybinės sėkmės.
  Rima
 • Hi I am interested in importing and representing Rita products for Tunisian market and why not north Africa.
  Hamila
Написать отзыв
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки

Линии сладостей