Šilti ir gaivūs pavasariniai vėjai įsisuko į „Rūtos“ asortimentą

Stabtelkite akimirkai žavingai, apsidairykite aplink – jau kvepia pavasariu! Nedrąsūs, bet tokie šilti ir išsiilgti pavasarinės saulės spinduliai, gaivus vėjas budina žemę bei visa kas gyva. Neužilgo švęsime ir vieną gražiausių gamtos atbudimo švenčių – šv. Velykas, kurias saldainių fabrikas „Rūta“ pasitinka su naujienomis savo asortimente.  

Šilti ir gaivūs pavasariniai vėjai jau įsisuko į „Rūtos“ asortimentą. Ryškios spalvos, tobulai derantis skonis ir įvairiems gyvenimo atvejams tinkančios frazės ant pakuotės – viskas, ko reikia puikiai pavasarinei nuotaikai sukurti. Penkiose skirtingo dizaino pakuotėse rasite įvairaus skonio dražė – nuo visų pamėgto „Žara“ iki pikantiško poskonio migdolų su pistacijomis. Penki skirtingi dizainai – penkios frazės: „Nusišypsok ir pasimėgauk“, „Saldainis už šypseną“, „Stabtelk saldžiai akimirkai“, „Tu – tobulos akimirkos priežastis“, „Pikantiškumas tau tinka“ – kiekvienas tikrai suras savo mėgstamą.

Ne tik vaikams, bet ir suaugusiems jau turbūt tapo neįmanoma įsivaizduoti šv. Velykų be šios šventės simbolių – mielų, mažų zuikučių ir viščiukų bei margaspalvių margučių. Tradiciniais margučių raštais rankomis puoštas ar įspūdingas juodojo ir baltojo šokolado kiaušiniai, šokoladinės figūrėlės „Velykinis zuikutis“ arba „Vištytė“ ne tik primins apie tikrąsias šv. Velykų vertybes, bet ir taps skaniu desertu šokolado mėgėjams ar puiki stalo puošmena. 

O kad nusiųsti saldžius linkėjimus būtų paprasčiau, „Rūta“ siūlo elegantišką, gėlių fragmentais puoštą dėžutę, kurioje rasite 6 išskirtinių skonių „Rūtos“ meistrų sukurtus šokoladinius saldainius „Saldūs linkėjimai!“ . 

Žaismingą Velykų nuotaiką padės sukurti pieninių šokoladukų rinkinio „Velykinis“ linksmieji herojai. Subtilioje, baltos spalvos dėžutėje su langeliu rasite 5 šokoladukus spalvingose pakuotėse. 

O kur dar spalvingieji saldūs atvirukai... Baltojo šokolado plytelė, dekoruota spalvingais velykiniais margučiais pakvies džiaugtis atkeliavusiu pavasariu ir gamtos atbudimo švente – šv. Velykomis.

Šv. Velykų dienai skirti gaminiai: http://www.ruta.lt/produktai/sventiniai-gaminiai

Šiuos ir kitus produktus rasite visose UAB „Rūta“ firminėse parduotuvėse bei prekybos tinkluose. 

O visus norinčius užsisakyti saldumynų iš šventinio asortimento kviečiame susisiekti el. paštu pardavimai@ruta.lt arba tel. +370 614 74339.

Gražių, prasmingų, viltingų artėjančių šv. Velykų!

Leave a comment
CAPTCHA на основе изображений
Введите код с картинки