1250st0047 | Šokoladinių saldainių kolekcija „Skonių kelionė“, 250 g

Produkto kodas: 
1250st0047
Grynasis kiekis: 
250 g

Pristatome naujieną – išskirtinę „Rūtos“ šokolado meistrų saldainių kolekciją „Skonių kelionė“.

Nepriekaištingai parinkti 5 skirtingų skonių saldainių įdarai kviečia į nepamirštamą skonių kelionę, kuri leis mėgautis ne tik aukščiausios kokybės šokoladu, bet ir atskleis išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.

 „Rūtos“ šokolado meistrų linijos naujieną – rinkinį „Skonių kelionė“ sudaro 20 vnt. 5 skirtingų skonių rankų darbo šokoladiniai saldainiai: pieninio šokolado saldainiai su Rygos juoduoju balzamu ir kakavos įdaru (4 vnt.). juodojo šokolado saldainiai su Griottines vyšnia, brandinta likeryje (4 vnt.); pieninio šokolado saldainiai su alaus įdaru ir Griottines vyšnia; baltojo šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru (4 vnt.); juodojo šokolado saldainius su vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo įdaru.

Dėžutės viduje rasite knygelę „Skonių kelionė“, o joje – alkoholinių gėrimų, kuriais pagardinti saldainiai, atsiradimo istorijas. Galėsite sužinoti iš kokios šalies ar regiono kilęs kiekvieną saldainį pagardinantis ir papildantis gėrimas. Leiskitės į skonių kelionę su aukščiausios kokybės šokoladu ir pažinkite išskirtinių įdarų atsiradimo paslaptis.

Šokoladinių saldainių linija „Rūtos“ šokolado meistrai – mėgstantiems istoriją ir šokoladą!

  • Saldainių kolekciją sudaro 20 vnt. 5 rūšių šokoladiniai saldainiai.
  • Aukščiausios kokybės šokoladas ir išskirtiniai saldainių įdarai.
  • Viduje – knygelė, kurioje rasite saldainių įdarų atsiradimo istorijas.
  • Prabangus pakuotės dizainas.