5514 | Saldainių rinkinys „Gintaro kelias“ , 405 g

Produkto kodas: 
5514
Grynasis kiekis: 
405 g

Išskirtinis saldainių ir karamelės rinkinys „Gintaro kelias“ lyg Baltijos jūros pakrantė Jūsų delnuose. Rinkinys sukurtas bendradarbiaujant su tarptautinį pripažinimą pelniusiais gintarininkais Virginija ir Kazimieru Mizgiriais. Jų įkurtas „Gintaro muziejus-galerija“ su įstabiais Lietuvos „aukso“ eksponatais įkvėpė „Rūtos“ šokolado meistrus sukurti ypatinga autentika dvelkiančius gintaro akmenukų ir pajūrio kriauklių formų saldainius.

Rinkinys nustebins netradiciniais įdarais: natūraliomis žiedadulkėmis, pasiflorų tyre, maskarponės sūriu. Taip pat rasite lankstinuką, kuriame pasakojama gintaro atsiradimo legenda, originalias atvirutes (2vnt.) ir atsiliepimų skrajutę.

2016 m. konkurse „Superior Taste Awards“ - 3 aukso žvaigždės.

2010 m. tarptautinės parodos „Prodexpo“ konkurse „Geriausias gaminys“ - bronzos medalis.

2008 m. tarptautinė paroda „AgroBalt“ - apdovanotas diplomu.

2007 m. konkursas „Lietuvos metų gaminys“ - aukso medalis.

Dviaukščiame 11 skirtingų skonių šokoladinių ir karamelės saldainių rinkinyje rasite šiuos įdarus: maskarponės sūrio, marcipano, pasiflorų tyrės ir baltojo šokolado, lazdynų riešutų ir marcipano, lazdynų riešutų ir romo skonio razinų, vyno Marsala ir baltojo šokolado kremo, karčiojo šokolado kremo, lazdynų riešutų ir dribsnių bei natūralių žiedadulkių įdarus, o taip pat traškius karamelės kubelius su imbieru.