1250st0051 | Šokoladinių saldainių kolekcija „Rūtos“ šokolado meistrai. ŠIMTMEČIO ISTORIJA, 550 g

Produkto kodas: 
1250st0051
Grynasis kiekis: 
550 g

Šimtmečio patirtis ir meistriškas dėmesys detalėms sukuria laikui nepavaldžius skonius. Pristatome naujieną – išskirtinę „Rūtos“ šokolado meistrų rankų darbo saldainių kolekciją „Šimtmečio istorija“. 

Įspūdinga 21 rūšies rankų darbo šokoladinių saldainių, juodojo šokolado ir dražė kolekcija išdėstyta kaip saldumynų medis – tarsi ąžuolas, kuriame įprasmintas fabriko įkūrėjo A. Gricevičiaus talentas, tradicijų tęstinumas, vertybės, istorijos galia ir šeimos stiprybė. 36 šokoladiniai saldainiai su skirtingais įdarais simbolizuoja unikalaus saldumynų medžio vaisius, dražė saldainiai – žemę, o juodojo šokolado plytelė – didingo medžio kamieną. 

Ši kolekcija –  tai simbolinis saldumynų medis,  šimtmečio kelionė iš praeities į dabartį. Tai lyg „Rūtos“ istorijos genealoginis medis, atspindintis ilgą ir labai įdomų šokoladinių saldainių kūrimo kelią; įdarų ir šokoladų įvairovę bei galimybę vis tobulėjančių technologijų dėka išgauti unikalią saldainių išvaizdą. „Rūtos“ šokolado meistrai kviečia paragauti ir nusikelti į įsimintiniausias praeities bei šiandienos atradimų akimirkas! Šioje dėžutėje rasite ne tik išskirtinio skonio saldainius, bet ir kvietimą dviem į šalia fabriko esantį „Rūtos“ šokolado muziejų. Čia galėsite susipažinti su beveik 4 tūkst. metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams.

• Saldainių kolekciją „Šimtmečio istorija“ sudaro 21 rūšies ir 36 vnt. rankų darbo šokoladiniai saldainiai, dražė Migdolai su 75 % juoduoju šokoladu bei 75 % juodojo šokolado plytelė.

• Kiekvienos kolekcijos viduje – kvietimas dviem į šokolado muziejų!

• Išskirtinė saldainių kompozicija. 

• Prabangus pakuotės dizainas.