„Greenz“ – užkandžiauk sveikiau!

Saldainių fabrikas „Rūta“, atsižvelgdamas į spartėjantį gyvenimo tempą ir vartotojų poreikius greitam bei vertingam maistui, sukūrė trijų rūšių riešutų, vaisių ir sėklų užkandžius. Kuriant šią inovatyvių, funkcionalių užkandžių liniją iš aukštos biologinės vertės augalinių žaliavų, technologai bendradarbiavo su LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto mokslininkais ir pritaikė jos gaminius skirtingų žmonių grupių mitybos poreikiams.

Skaityti daugiau

„Meškiukas Rudnosiukas“ - siūlau paragaut ir tau!

„Meškiukas Rudnosiukas“ - literatūros klasiko Bernardo Brazdžionio poemos įkvėpta, žaisminga saldumynų linija vaikams. Ji išsiskiria ryškiaspalvėmis pakuotėmis ir nepaprastai žaviu personažu, kuris kviečia kartu pažinti pasaulį ir dainuoti dainelę. Gausus saldumynų linijos asortimentas ne tik ras kelią į kiekvieno širdį, bet ir leis vaikams paragauti skirtingų skonių gaminių, kurie lydės į naują nuotykių ir pažinimo kelionę su „Meškiuku Rudnosiuku“.

 
Skaityti daugiau

„Retro“ – tarpukario klasika

Siekdami išsaugoti seniausio Lietuvoje saldainių fabriko „Rūta“ istoriją gyvą sukūrėme išskirtinį naujovių ir paveldo derinį - saldumynų liniją „Retro“. Tam, kad įvertintumėte šių gaminių reikšmę šiandien, kviečiame Jus įdėmiau pasklaidyti prisiminimų puslapius apie saldumynų gamybą tarpukario Lietuvoje. 

Skaityti daugiau