6646 | Šokoladinių saldainių rinkinys „Rūta 1913", 170 g

Produkto kodas: 
6646
Grynasis kiekis: 
170 g
Kaina: 
7.50 €

Artėjant gražiausioms metų šventėms, pristatome naujausią „Rūtos“ šokolado meistrų kūrinį – elegantišką, prabangią, klasikinę saldainių rinkinių liniją „Rūta 1913“.

Ši saldainių linija sukurta norint pabrėžti „Rūtos“ gaminių unikalumą, aukščiausią šokolado kokybę ir laiko išmėgintą gaminių skonį. Linijos dizaine naudojami įmonei išskirtinumo suteikiantys elementai: 1913 m. – įmonės įkūrimo metai, įkūrėjo A. Gricevičiaus parašas bei įmonės šūkis – „Laiko išmėgintas skonis“! Švenčių proga saldainių dėžutės papuoštos baltomis kortelėmis su aukso detalėmis ir linkėjimu – „Žiemiški linkėjimai“!

Saldainių rinkinį „Rūta 1913“ 170 g. sudaro 5-ių rūšių, rankų darbo šokoladiniai saldainiai: juodojo šokolado saldainiai su šaltalankių įdaru, pieninio šokolado saldainiai su traškių sausainių ir džiovintų vaisių įdaru, juodojo šokolado krepšeliai su kvapiųjų mandarinų (yuzu) ir baltojo šokolado kremo įdaru, juodojo šokolado krepšeliai su sūrio įdaru (pelėsinio ir kietojo sūrio mišinys), Ruby šokolado saldainiai su šampaniniu įdaru.  

  • Prabangus, elegantiškas dizainas
  • Aukščiausios kokybės šokoladiniai saldainiai
  • 5 rankų darbo saldainių
  • Formelės saldainiams pagamintos iš perdirbto kakavos lukšto.